Wpływ pozycjonowania - Pozycjonowanie stron

Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli wpiszemy jakąś frazę to pokazuje ilość stron zawierającą podane wyszukiwane słowa. Oczywiście chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli wpiszemy jakąś frazę to pokaz

Dodane: 11-06-2014 08:23
Wpływ pozycjonowania - Pozycjonowanie stron Tanie pozycjonowanie
uje ilość stron zawierającą podane wyszukiwane słowa. Oczywiście chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Niedawno zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są wartościowymi stronami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Weźmy na przykład takie katalogi - z definicji są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie powodu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów kluczowych. Duża część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem są katalogi tematyczne i regionalne. Te pierwsze służą do gromadzenia informacji o stronach z bardzo konkretnej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub województwach. Tanie pozycjonowanie
Warto rzucić okiem także na Tanie pozycjonowanie
Tanie pozycjonowanie też jest ciekawie opisany temat
Więcej informacji także tutaj Tanie pozycjonowanie
Tanie pozycjonowanie - to całkiem niezłe